Значки

Значки

Отримати консультацію

Ми здійснюємо виготовлення значків із логотипом чи будь-яким іншим зображенням на замовлення. Металеві значки – популярні, недорогі і ефективні рекламні носії. Їх широко використовують у різних соціальних заходах, корпоративних зустрічах і подіях, у рекламних та політичних акціях. Наше обладнання дозволяє дозволяє швидко і якісно виконати будь-яке замовлення за потрібні терміни.

Металевий значок має основу круглої форми, до якої з однієї сторони кріпиться застібка, а з іншої, лицьової, – будь-яке зображення на папері, яке покривають зверху водонепроникною лавсановою плівкою. Завдяки такій технології значок легкий та довговічний.

Ми нанесемо на значок фотографію, фірмовий логотип чи слоган.

Запустили у виробництво виготовлення дерев’яних значків з друком. Друк відбувається ультафіолетовими чорнилами, які є стійкими до механічного пошкодження і вигорання. Форма значка може бути будь-яка.

ЗНАЧКИ

Файли до друку подаються в розмірі 1:1 в форматі cdr, pdf, ai, tif, jpg. Колір CMYK,  з розширенням 300 dpi.
Якщо є необхідність друку білим чи друку по металі чи склу краще подавати макет у будь-якому векторному форматі.
Для друку ідеально підходять плоскі поверхні, частково підходять випуклі поверхні, і зовсім не підходять вгнуті поверхні чи поверхні з виступами.

Загальні відомості:

Файли ви можете передати на друк у нас в офісі, на електрону пошту, за допомогою ftp або відкритого файлообмінника (fex.net)

До файлу має бути наступна супровідна інформація:

 • Назва файлу;
 • Роздрук зображення;
 • Розміри зображення;
 • Розміри кожної частини і величина нахлестів, якщо зображення буде друкуватися декількома частинами;
 • Матеріал зображення.

Правка файлів додатково оплачується.
Ми не несемо відповідальності за файли замовника, підготовані без дотримання наших вимог. Передрук таких робіт повністю оплачується замовником.

Ми не приймаємо претензій до якості друкованої продукції, якщо в макеті замовника були допущені помилки і похибки: (дефекти зображень, невідкоректовані замовником в процесі підготовки макету), неякісне  вирізання по контуру, тощо), а також, якщо файл представлено в кольоровій моделі, яка відрізняється від CMYK.

Значки

  • Формат зображення: jpg, tif, cdr, ai, eps;
  • Роздільна здатність: 300 dpi;
  • Колір: CMYK;
  • Растрове зображення має бути на 8 біт на канал.

Діаметр готового значка – 43 мм. Всі важливі елементи потрібно вписати в уявне коло 39 мм., а фон повинен бути діаметром 56 мм.

Наші роботи

Зробити замовлення