Відгуки

26 Відгуків

 1. Щиро дякую за горнятко.Все зроблено якісно і швидко.Я задоволена….

 2. Щиро дякую. вам дівчатка за оперативність та конструктивні поради щодо друку. Бажаю вам рости, розвиватися і веселих Різдвяних свят.

 3. За останній місяць Фенікс виконав декілька замовлень – дизайн та друк. Все – файно!
  Особлива подяка за послуги по дизайну – Насті, професійний підхід, багата творча уява, прискіплива увага до деталей 😉
  Дякую!

 4. Замовляли в друкарні «Фенікс» зробити інентичний дізайн обкладинки з англійськомовної книжки. Виконано з точність шріфту та кольорів, за дуже швидкий термін та за прийнятною ціною, швидко реагували на прохання виправлень. Дякуємо вам, Анастасія! Рекомендую!

 5. Робила друк на чохлі для телефону. Якістю друку та послуг задоволена, дякую!

 6. Подушку і горнятко зробили швидко і якісно. Кольори яскраві, розмірии підібрали як потрібно. Що єдине не зручно спілкуватись з різними відділами на різні електронні скриньки: виходить плутанина. Дякую

 7. Просто неймовірно позитивні враження від роботи з “Феніксом”.Друкував на “Оракалі”. Менеджер Євгеній, справжній професіонал своєї справи. Усе підказав, розказав і підігнав розміри, якнайкраще, без втрати якості. Оцінка друку і роботі з клієнтами ВІДМІННО !!! Раджу дану компанію усім. P.S. і ціни дуууже хороші.

 8. Не перший рік працюємо з Феніксом. І цього разу як завжди все на вчора) Але Анна дуже опреративно зробила всі макети, погодила з нами. Роботи було не мало. 3 банери + 1 великий банер. 130 іменних бейджиків, плюс розробка макетів на все. Дуже приємно з Вами працювати. Дякуємо за оперативність і якість в роботі.

 9. Дуже вдячний за роботу Галини, Юлії, Софії та Насті. За 4 роки мене постійно приймали з посмішкоб на обличчі. Вони для мене не просто фахівці своєї справи, вони сиали для мене друзями з якими можна піти після роботи відпочити. Щиро вдячний за їхню роботу.

 10. Фенікс – Н А Й К Р А Щ И Й !

 11. Надзвичайно погане обслуговування! Білява дівчинка постійно говорить по телефону і з великим незадоволенням відволікається щоб щось надрукувати. Робила все з-під палки. Сказала, що друкувати не буде, на питання як подавати на друк правильно , щоб видрукували нахамила і сказала , що вона зайнята. Тут пишуть дуже багато хороших відгуків про ‘Фенікс’, а на ділі я чула багато негативу від одногрупників і знайомих. Ціна вища ніж в анологічних закладах. Не рекомендую.

  1. Діана, дякую за відгук! Обов’язково врахуємо ваше зауваження.

 12. Задоволена дівчатками на гарячій лінії, все гарно пояснюють, прораховують. Єдине зауваження до бухгалтера, яка наче не вміє розмовляти з клієнтами: пояснює та розмовляє з такими нервами… дуже шкода…

  1. Марія, дякуємо за похвалу і за зауваження. Будемо працювати над помилками.

 13. За всі 4 роки, які я відвідую цю поліграфію, не було ніяких нарікань, вдячна за роботу дівчаткам, як на друці, так і на ксероксі. Дещо здивована такими відгуками на сайті. Не підтримую таке відношення до дівчаток. Навпаки, на місці директора, я б підтримала їх, а не звинувачувала в халатності

 14. Треба було зробити повні ксерокопії 4х паспортів та купити купу паперу і файлів. Дочекався черги, коли віддав паспорт з проханням зробити повну ксерокопію, чорнява дівчина на ксероксі здивувалась що треба так багато ксерити і сказало буквально \\”я не буду це робити, бо то забагато роботи\\”. На моє здивування відповіла що в неї багато важливіших справ і сказала що неподалік по вулиці є ще один ксерокс О_О. Халатність і зневага – таке є відношення в цьому магазині. НЕ рекомендую ніколи і нічого тут замовляти.

  1. Євген, дукяю за зауваження! Приносимо вибачення за неприємну ситуацію. Гарантуємо виправитися. На вас чекає знижка))))

 15. Хочу висловити подяку Галині, Насті, Юлії та Софії. Дуже дякую дівчата за швидку, вчасну і якісну роботу, та Величезний респект за терпіння і розуміння. Не раз бачив як дівчата лишались в обідню перерву, щоб виручити/допомогти клієнтам! А особливо тішить позитив і посмішка дівчат 😉 Буду звертатись і надалі, та всім рекомендую “Фенікс”.

 16. Хочу висловити подяку, за швидке виконання в короткий термін, та надання дуже важливої допомоги в розвиток проекту. Також, висловлюю подяку від імені акціонерної спільноти та лейблу U-HaM (Ukrainian Hair Metal) Дуже скоро будуть нові, масштабні замовлення.

 17. Хочеться подякувати дівчаткам з копіцентру, за вчасне виконання замовлення! Ви мене врятували 🙂

  1. Дякую за позитивний відгук!!!

 18. Приємний, кваліфікований колектив копі центру завжди радує своїми посмішками та смачною кавою.

 19. Дякую за гарні карточки. Будемо до вас звертатися

  1. Дякую! Будемо і надалі тримати марку)))

 20. Дякуємо за оперативну поліграфію!!!

Comments are closed.