Таблички

Таблички

Отримати консультацію

Інформаційні таблички допомагають скоротити час на пошук потрібної організації, офісу чи кабінету, від них залежить перше враження про компанію. Фасадні таблички можуть бути адресними чи вказівними з добре читабельним з різної відстані та ракурсу текстом, а отже для них варто використовувати максимально прості форми та контрастні кольори. У друкарні “Фенікс” можна замовити виготовлення інформаційної таблички з адресою для зовнішнього використання і інформаційних табличок для офісу.

Окрім табличок, ми виготовляємо й інформаційні мобільні стенди для реклами за межами офісу – під час акцій, промокампаній, на виставках, конференціях тощо. Для оформлення замовлення достатньо залишити заявку на сайті чи зателефонувати в наш офіс!

ТАБЛИЧКИ

Вимоги до макетів: Макет приймається в електронному вигляді в файлах Corel Draw X3, Adobe Illustrator до 10 версії (можна в CS2). Штрихові (векторні) елементи сюжету карти подаються в векторному форматі *.cdr, растрові елементи сюжету – в растрових форматах *.tif (режим CMYK) з розширенням 300 dpi. Можливі і інші формати – для уточнення необхідно зконтактуватися з нашими дизайнерами.

  • Всі шрифти переводяться в криві або надаються в окремій папці, якщо потрібно правити текст.
  • Компресію до файлів не застосовувати.
  • Макет повинен бути виконаний в масштабі 1:1 в кольоровій системі CMYK.
  • Растрове зображення має бути на 8 біт на канал.

Наші роботи

Зробити замовлення