Таблички

Таблички

Отримати консультацію

Інформаційні таблички допомагають скоротити час на пошук потрібної організації, офісу чи кабінету, від них залежить перше враження про компанію. Фасадні таблички можуть бути адресними чи вказівними з добре читабельним з різної відстані та ракурсу текстом, а отже для них варто використовувати максимально прості форми та контрастні кольори. У друкарні “Фенікс” можна замовити виготовлення інформаційної таблички з адресою для зовнішнього використання і інформаційних табличок для офісу.

Таблички робимо з ПВХ, дюбонду, анодованого алюмінію, прозорого пластику (ПЕТ),

Останнім часом користується популярністю табличка з дюбонду розміром 50*20 см, з лазерною гравіровкою. Зображення є стійким до механічного пошкодження і ультрафіолету. Таки таблички можуть прикрашати ваш будинок, двері, тощо. Фон таблички може бути чорним, синім, коричневим, червоним.

Вартість: 50*20 см – 400 грн

Окрім табличок, ми виготовляємо й інформаційні мобільні стенди для реклами за межами офісу – під час акцій, промокампаній, на виставках, конференціях тощо. Для оформлення замовлення достатньо залишити заявку на сайті чи зателефонувати в наш офіс!

Виготовляємо подяки, дипломи, таблички на анодованому алюмінію. Основа таблички може бути дерев’яною. Друк відбувається ЮВ-друком, який є стійким до стирання і дії ультрафіолету.

ТАБЛИЧКИ

Вимоги до макетів: Макет приймається в електронному вигляді в файлах Corel Draw X3, Adobe Illustrator до 10 версії (можна в CS2). Штрихові (векторні) елементи сюжету карти подаються в векторному форматі *.cdr, растрові елементи сюжету – в растрових форматах *.tif (режим CMYK) з розширенням 300 dpi. Можливі і інші формати – для уточнення необхідно зконтактуватися з нашими дизайнерами.

  • Всі шрифти переводяться в криві або надаються в окремій папці, якщо потрібно правити текст.
  • Компресію до файлів не застосовувати.
  • Макет повинен бути виконаний в масштабі 1:1 в кольоровій системі CMYK.
  • Растрове зображення має бути на 8 біт на канал.

Наші роботи

Зробити замовлення