Друк А4-А3

Друк А4-А3

Отримати консультацію

Цифровий роздрук у Львові, як і в інших містах України, є особливо актуальним і сучасним методом друкування, що дозволяє віддруковувати документи безпосередньо з комп’ютера, не витрачаючи часу на трудомістку додрукарську підготовку. Цифровий друк ні в чому не поступається офсетному – якість типографічної продукції висока, а також є можливість виготовляти невеликі тиражі. Ми здійснюємо чорно-білий і повноколірний друк.

У нашому офісі у Львові можна замовити кольоровий роздрук на матовому, глянцевому папері, на рельєфному чи гладкому папері, на картонних і клейких основах, – залежно від потреб клієнта та типу проекту. Наші дизайнери допоможуть визначитись із стилем і способом оформлення друкованих матеріалів, зважаючи на тип замовлення та його функціональне призначення.

Ми пропонуємо кольоровий друк формату А4-А3 за прийнятною ціною. Зверніться до наших менеджерів, щоб узгодити формат співпраці та зробити замовлення!

Формат друку:

Формат файлів: документи Microsoft Office, CorelDraw, а також файли у форматах JPEG, TIFF, PDF. Растрове зображення має бути на 8 біт на канал.

Наші роботи

Зробити замовлення