Стандартне сканування А4, А3

Стандартне сканування А4, А3

Отримати консультацію

Сканування – це переведення документів (креслень, текстів, фотографій) в електронний вигляд для обробки на комп’ютері або зберігання на електронному носію.
Ми можемо:

  • відсканувати чорно-білі та кольорові оригінали довільних розмірів (А7 – А3, та товщиною до 15 см.) з максимальним розширенням до 600 dpi;
  • записати відскановані файли у форматі tiff, jpg чи pdf на цифрові носії (CD, DVD, Flash);
  • терміново відсканувати або зняти копію за Вашої присутності.

Сканування в кольорі дозволить практично без втрати якості перевести в електронний вигляд фотографії, буклети, плакати, старовинні документи та ін. Виконується корекція кольору, а при необхідності можна замовити художню обробку (ретуш) зображень.

Чорний і білий кольори створюють максимальний контраст. Саме тому чорно-біле сканування використовують для схем, креслень і різноманітних документів, де велика кількість деталей і потрібна максимальна чіткість. Послуга сканування популярна серед студентів, а також спеціалістів архітектурних, проектних та інженерних бюро. Завдяки скануванню, можна відновити старі документи і навіть зекономити на офісних і архівних площах, адже відсканована документація набуде цифрового вигляду. Друкарня “Фенікс” пропонує сканування документів і зображень будь-якого формату. Ми здійснюємо сканування книг на промислових сканерах з високим розширенням.

Якщо хочете замовити чорно-біле чи кольорове сканування документів за найприємнішими у Львові цінами, звертайтеся до нас! Наші спеціалісти якісно відсканують надані документи на високопродуктивних сканерах за короткий час.

Сканування розміром до А3 здійснюється на планшетному сканері, тому єдиною вимогою до оригіналу є обмеження по вазі у 5 кг.

Наші роботи

Зробити замовлення