Шпалери

Шпалери

Отримати консультацію

Завдяки сучасним технологіям друку, Ви самі можете змінювати інтер’єр квартири чи офісу. Використовують фотообої львівські, та й не лише, дизайнери для створення унікальних інтер’єрних рішень, що найкраще підкреслюють вподобання власника, тематику приміщення чи робочого місця.

Ми пропонуємо Вам оновити приміщення за допомогою фотошпалер за прийнятною ціною. Обрати найбільш відповідне зображення Ви можете на сайті. Якщо необхідного зображення немає, за справу візьмуться наші дизайнери.

Ми друкуємо на вологостійких шпалерах голландського виробника BN International. Щільність матеріалу становить 300 г м кв: основу шпалери складає папір, а поверхня містить в своєму складі вініл. Різноманітність фактури дозволить підкреслити зображення, зробити його більш насиченим і неповторним.

Максимально можливий суцільний задрук – 127 см. Зображення більшого розміру ми друкуємо частинами.

Термін друку фотошпалер у Львові — 2 робочих дні з моменту оплати.

ШПАЛЕРИ

1. До друку приймаються файли у масштабі 1:1 та у форматах:

  • tiff 4 канала CMYK (Cyan, Magenta, Yellow, Black) без шарів (всі зображення повинні бути зведеними в єдиному прошарку (Background), без додаткових альфа-каналів (Channels), без шляхів (Paths) и без LZW компресії;
  • jpg CMYK збережені в програмі “Adobe Photoshop” з максимальним значенням параметру “Quality”;
  • растрове зображення має бути на 8 біт на канал.

2. Роздільна здатність растрових зображень (при розмірі 1:1) при друці зображення розміром 6х3 метра и більше – 40-50 dpi, для citi format (1.2х1.8 м) – 75-150 dpi.  Для якості 720 dpi — 100 dpi;
3. При підготовці файлів треба враховувати  дві основні вимоги: чорний і сірий кольори повинні бути складовими; чорний CMYK 50,50,50,100, (приклад сірого 10,10,10,20). Total Ink limit: загальна кількість фарби не повинна перевищувати 300%.
4. При оформленні замовлення, уточніть бажаний вид друку: з напуском чи встик.

Файли ви можете передати на друк у нас в офісі, на електрону пошту, за допомогою ftp або відкритого файлообмінника (fex.net)

До файлу має бути наступна супровідна інформація:

  • Назва файла;
  • Роздрук зображення;
  • Розміри зображення;
  • Розміри кожної частини і величина нахлестів, якщо зображення буде друкуватися декількома частинами;
  • Матеріал зображення.

Правка файлів оцінюється додатковою оплатою.

Ми не несемо відповідальності за файли замовника, підготовані без дотримання наших вимог. Передрук таких робіт повністю оплачується замовником.

Ми не приймаємо претензій до якості друкованої продукції, якщо в макеті замовника були допущені помилки і похибки: (дефекти зображень, невідкоректовані замовником в процесі підготовки макету), неякісне  вирізання по контуру, тощо), а також, якщо файл представлено в кольоровій моделі, яка відрізняється від CMYK.

Наші роботи

Зробити замовлення