Самоклеюча плівка

Самоклеюча плівка

Отримати консультацію

Широкоформатний друк на самоклеючій плівці став широко використовуватись у рекламній сфері. Її переваги очевидні – це універсальність, її можна приклеїти до таких гладких поверхонь, як: шкло, пластик, дюбонд, метал. Плівка не вибаглива в догляді, а монтаж/демонтаж здійснювати дуже просто.

Друк на оракалі виглядає яскраво та привабливо – потенційні клієнти точно не зможуть пройти повз! Як результат – Ви не лише окупите свої витрати, а й підвищите популярність бренду – він стане впізнаваним і буде запам’ятовуватись. Наклеїти оракал можна на вітрину, фасад будинку, транспортний засіб тощо. Прозора самоклеюча плівка для друку є двошаровою. Клей наносять на нижній паперовий шар, а верхній, вініловий, слугує основою для друку. Його ламінують, а тому ні дощ, ні пряме сонячне проміння не зможуть пошкодити зображення.

Друкарня “Фенікс”, що у Львові, пропонує друк на оракалі високої якості. Ми із задоволенням допоможемо із виготовленням брендованої самоклеючої плівки. Для замовлення достатньо лише телефонного дзвінка!

САМОКЛЕЮЧА ПЛІВКА

1. До друку приймаються файли у масштабі 1:1 та у форматах:

  • tiff 4 канала CMYK (Cyan, Magenta, Yellow, Black) без шарів (всі зображення повинні бути зведеними в єдиному прошарку (Background), без додаткових альфа-каналів (Channels), без шляхів (Paths) и без LZW компресії;
  • jpg CMYK збережені в програмі “Adobe Photoshop” з максимальним значенням параметру “Quality”;
  • растрове зображення має бути на 8 біт.

2. Роздільна здатність растрових зображень (при розмірі 1:1) при друці зображення розміром 6х3 метра и більше – 40-50 dpi, для citi format (1.2х1.8 м) – 75-150 dpi.  Для якості 720 dpi — 100 dpi;
3. При підготовці файлів треба враховувати  дві основні вимоги: чорний і сірий кольори повинні бути складовими; чорний CMYK 50,50,50,100, (приклад сірого 10,10,10,20). Total Ink limit: загальна кількість фарби не повинна перевищувати 300%.
4. Максимальна ширина задруку – 1,50 м.

Файли ви можете передати на друк у нас в офісі, на електрону пошту, за допомогою ftp або відкритого файлообмінника (fex.net)

До файлу має бути наступна супровідна інформація:

  • Назва файла;
  • Роздрук зображення;
  • Розміри зображення;
  • Розміри кожної частини і величина нахлестів, якщо зображення буде друкуватися декількома частинами;
  • Матеріал зображення.

Правка файлів оцінюється додатковою оплатою.

Ми не несемо відповідальності за файли замовника, підготовані без дотримання наших вимог. Передрук таких робіт повністю оплачується замовником.

Ми не приймаємо претензій до якості друкованої продукції, якщо в макеті замовника були допущені помилки і похибки: (дефекти зображень, невідкоректовані замовником в процесі підготовки макету), неякісне  вирізання по контуру, тощо), а також, якщо файл представлено в кольоровій моделі, яка відрізняється від CMYK.

Наші роботи

Зробити замовлення