Просвітна плівка

Просвітна плівка

Отримати консультацію

Бекліт – світлорозсіююча плівка без клейкої основи з мікропористим покриттям, яка добре передає насиченість та яскравість кольорів. На просвітній плівці часто друкують афіші, постери, плакати. Встановлюють таку рекламу у світлових коробах, на вивісках з внутрішньою підсвіткою, в лайтбоксах, панелях, що підсвічуються. Також використовують плівку бекліт для внутрішньої реклами – такі постери і плакати встановлюють в ультратонкі лайтбокси, люмінесцентні дисплеї в магазинах, торгових центрах, кінотеатрах, аптеках. Така реклама виглядає ефектніше, ніж на паперовій основі.

Виготовлена у друкарні “Фенікс” просвітна плівка (бекліт), довговічна, не чутлива до підвищеної вологості і здатна тривалий час зберігати насиченість і гаму колірного шару.

ПРОСВІТНА ПЛІВКА

1. До друку приймаються файли у масштабі 1:1 та у форматах:

  • tiff 4 канала CMYK (Cyan, Magenta, Yellow, Black) без шарів (всі зображення повинні бути зведеними в єдиному прошарку (Background), без додаткових альфа-каналів (Channels), без шляхів (Paths) и без LZW компресії;
  • jpg CMYK збережені в програмі “Adobe Photoshop” з максимальним значенням параметру “Quality”;
  • растрове зображення має бути на 8 біт на канал.

2. Роздільна здатність растрових зображень (при розмірі 1:1) при друці зображення розміром 6х3 метра и більше – 40-50 dpi, для citi format (1.2х1.8 м) – 75-150 dpi.  Для якості 720 dpi — 100 dpi;
3. При підготовці файлів треба враховувати  дві основні вимоги: чорний і сірий кольори повинні бути складовими; чорний CMYK 50,50,50,100, (приклад сірого 10,10,10,20). Total Ink limit: загальна кількість фарби не повинна перевищувати 300%.

Файли ви можете передати на друк у нас в офісі, на електрону пошту, за допомогою ftp або відкритого файлообмінника (fex.net)

До файлу має бути наступна супровідна інформація:

  • Назва файла;
  • Роздрук зображення;
  • Розміри зображення;
  • Розміри кожної частини і величина нахлестів, якщо зображення буде друкуватися декількома частинами;
  • Матеріал зображення.

Правка файлів оцінюється додатковою оплатою.

Ми не несемо відповідальності за файли замовника, підготовані без дотримання наших вимог. Передрук таких робіт повністю оплачується замовником.

Ми не приймаємо претензій до якості друкованої продукції, якщо в макеті замовника були допущені помилки і похибки: (дефекти зображень, невідкоректовані замовником в процесі підготовки макету), неякісне  вирізання по контуру, тощо), а також, якщо файл представлено в кольоровій моделі, яка відрізняється від CMYK.

Зробити замовлення