Прапори

Прапори

Отримати консультацію

Ми виготовляємо прапори для різних цілей: для реклами на флагштоках, для мітингів, для просування власного бренду в місцях продаж, на виставках, тощо. Фенікс друкує прапори України, Польщі, США та інших країн світу.

Прапори друкуємо на спеціальній тканині – прапорній сітці. Ми використовуємо сублімаційні пігментні фарби на водній основі. Друк стійкий до прання та механічного пошкодження, а також є безпечним для життя.
Ми друкуємо як великі прапори (максимальна ширина 1,40 м), так і невеликі прапорці. Останні можуть буть з підставкою і без.

Використовують їх під час проведення різноманітних рекламних акцій, виставок, масових подій.

Замовити друк прапорів у Львові можна в друкарні “Фенікс” – якісно і швидко.

Окрім прапорів, на тканині ми друкуємо подушки з фото, стрічки, палатки, номери для спортивних змагань, постери, схеми для вишивки, тощо.

ПРАПОРИ

1. До друку приймаються файли у масштабі 1:1 та у форматах:

  • tiff 4 канала CMYK (Cyan, Magenta, Yellow, Black) без шарів (всі зображення повинні бути зведеними в єдиному прошарку (Background), без додаткових альфа-каналів (Channels), без шляхів (Paths) и без LZW компресії;
  • jpg CMYK збережені в програмі “Adobe Photoshop” з максимальним значенням параметру “Quality”;
  • растрове зображення має бути на 8 біт на канал.

2. Роздільна здатність растрових зображень (при розмірі 1:1) при друці зображення розміром 6х3 метра и більше – 40-50 dpi, для citi format (1.2х1.8 м) – 75-150 dpi.  Для якості 720 dpi — 100 dpi;
3. При підготовці файлів треба враховувати  дві основні вимоги: чорний і сірий кольори повинні бути складовими; чорний CMYK 50,50,50,100, (приклад сірого 10,10,10,20). Total Ink limit: загальна кількість фарби не повинна перевищувати 300%.

Файли ви можете передати на друк у нас в офісі, на електрону пошту, за допомогою ftp або відкритого файлообмінника (fex.net)

До файлу має бути наступна супровідна інформація:

  • Назва файла;
  • Роздрук зображення;
  • Розміри зображення;
  • Розміри кожної частини і величина нахлестів, якщо зображення буде друкуватися декількома частинами;
  • Матеріал зображення.

Правка файлів оцінюється додатковою оплатою.

Ми не несемо відповідальності за файли замовника, підготовані без дотримання наших вимог. Передрук таких робіт повністю оплачується замовником.

Ми не приймаємо претензій до якості друкованої продукції, якщо в макеті замовника були допущені помилки і похибки: (дефекти зображень, невідкоректовані замовником в процесі підготовки макету), неякісне  вирізання по контуру, тощо), а також, якщо файл представлено в кольоровій моделі, яка відрізняється від CMYK.

Наші роботи

Зробити замовлення