Полотно (холст)

Полотно

Отримати консультацію

Завдяки розвитку фото- та відеотехніки, портативних і мобільних пристроїв, щодня ми робимо безліч чудових знімків. Ми ділимось багатьма кадрами зі свої цифрових фото-архівів у соцмережах, та найвдаліші все одно хочеться надрукувати. Друк фото на холсті допоможе матеріалізувати найкращі з впійманих митей.

Холст являє собою щільну тканину з лляної чи бавовняної основи, залиту зверху тонким шаром синтетичного покриття, яке робить надруковане зображення яскравим та насиченим. Високоякісне, нанесене за допомогою технології широкоформатного друку, отримане зображення важко відрізнити від написаних вручну картин.

Друк на холсті відмінно підходить для стилізації фотознімків під живипис олійними фарбами, а також для виготовлення репродукцій картин, написаних в цій техніці. На бавовняному холсті можна друкувати водорозчинними і пігментними чорнилами, останні стійкі до вигорання і вологи, швидко сохнуть.

Фото на холсті прикрасить будь-який інтер’єр, стане неординарним подарунком на весілля чи день народження. Щоб замовити друк на полотні у Львові, зверніться до менеджера друкарні “Фенікс”.

ПОЛОТНО (ХОЛСТ)

1. До друку приймаються файли у масштабі 1:1 та у форматах:

  • tiff 4 канала CMYK (Cyan, Magenta, Yellow, Black) без шарів (всі зображення повинні бути зведеними в єдиному прошарку (Background), без додаткових альфа-каналів (Channels), без шляхів (Paths) и без LZW компресії;
  • jpg CMYK збережені в програмі “Adobe Photoshop” з максимальним значенням параметру “Quality”;
  • растрове зображення має бути на 8 біт на канал.

2. Роздільна здатність растрових зображень (при розмірі 1:1) при друці зображення розміром 6х3 метра и більше – 40-50 dpi, для citi format (1.2х1.8 м) – 75-150 dpi.  Для якості 720 dpi — 100 dpi;
3. При підготовці файлів треба враховувати  дві основні вимоги: чорний і сірий кольори повинні бути складовими; чорний CMYK 50,50,50,100, (приклад сірого 10,10,10,20). Total Ink limit: загальна кількість фарби не повинна перевищувати 300%.

Файли ви можете передати на друк у нас в офісі, на електрону пошту, за допомогою ftp або відкритого файлообмінника (fex.net)

До файлу має бути наступна супровідна інформація:

  • Назва файла;
  • Роздрук зображення;
  • Розміри зображення;
  • Розміри кожної частини і величина нахлестів, якщо зображення буде друкуватися декількома частинами;
  • Матеріал зображення.

Правка файлів оцінюється додатковою оплатою.

Ми не несемо відповідальності за файли замовника, підготовані без дотримання наших вимог. Передрук таких робіт повністю оплачується замовником.

Ми не приймаємо претензій до якості друкованої продукції, якщо в макеті замовника були допущені помилки і похибки: (дефекти зображень, невідкоректовані замовником в процесі підготовки макету), неякісне  вирізання по контуру, тощо), а також, якщо файл представлено в кольоровій моделі, яка відрізняється від CMYK.

Наші роботи

Зробити замовлення