Пластикові візитки

Візитки

Отримати консультацію

В сучасному світі візитна картка – це необхідний атрибут ділової людини.

Візитка надасть головну інформацію і буде нагадувати про Вас після зустрічі з клієнтом чи діловим партнером. Саме тому її дизайн і якість виготовлення повинні бути на високому рівні.

У нас можна виготовити візитки кількома способами. Наш менеджер допоможе підібрати оптимальний для Вас спосіб виготовлення, а дизайнер завжди допоможе підготувати креативний макет.

 

Пластикові візитки виготовляють з тоншого пластику, ніж картки. Візитки такого типу виглядають солідніше й дорожче, ніж звичайні, паперові, окрім того, вони мають довший термін експлуатації. Візитки на пластику бувають різнокольоровими, прозорими й напівпрозорими, матовими чи глянцевими, із заокругленими краями чи гострими.

Звертайтесь у друкарню “Фенікс” – ми підберемо найвигідніший за дизайном і ціною варіант візитки.

ПЛАСТИКОВІ КАРТКИ

(пластикові картки, дисконтні карточки, подарункові сертифікати
картки постійного клієнта, візитки, перепустки, посвідчення)

Вимоги до макетів: Макет приймається в електронному вигляді в файлах Corel Draw X3, Adobe Illustrator до 10 версії (можна в CS2). Штрихові (векторні) елементи сюжету карти подаються в векторному форматі *.cdr, растрові елементи сюжету – в растрових форматах *.tif (режим CMYK) з розширенням 300 dpi. Можливі і інші формати – для уточнення необхідно зконтактуватися з нашими дизайнерами.

  • Всі шрифти переводяться в криві або надаються в окремій папці, якщо потрібно правити текст.
  • Компресію до файлів не застосовувати.
  • Макет картки повинен бути виконаний в масштабі 1:1 в кольоровій системі CMYK.
  • Растрове зображення має бути на 8 біт на канал.
  • Сюжет (зображення) пластикової картки повинен мати запас під обріз 1,65 мм по вертикалі і 2,5 мм по горизонталі, тобто його розмір повинен бути 91 х 57,3 мм. Всі елементи сюжету, крім елементів, які друкуються під обріз, не рекомендується розташовувати ближче 2,5 мм від краю картки, магнітної полоси, підписної і стираючої панелей.

Наші роботи

Зробити замовлення