Широкоформатне сканування

Широкоформатне сканування

Отримати консультацію

Сканування – це переведення документів (креслень, текстів, фотографій) в електронний вигляд для обробки на комп’ютері або зберігання на електронному носію.

Ми можемо:

  • відсканувати чорно-білі та кольорові оригінали довільних розмірів (А2 – А0, та не стандартних розмірів, шириною до 91 см та довжиною до 10 м.) з максимальним розширенням до 600 dpi;
  • записати відскановані файли у форматі tiff, jpg чи pdf на цифрові носії (CD, DVD, Flash);
  • терміново відсканувати або зняти копію за Вашої присутності.

Сканування в кольорі дозволить практично без втрати якості перевести в електронний вигляд фотографії, буклети, плакати, старовинні документи та ін. Виконується корекція кольору, а при необхідності можна замовити художню обробку (ретуш) зображень.

Чорний і білий кольори створюють максимальний контраст. Саме тому чорно-біле сканування використовують для схем, креслень і різноманітних документів, де велика кількість деталей і потрібна максимальна чіткість. Послуга сканування популярна серед студентів, а також спеціалістів архітектурних, проектних та інженерних бюро. Завдяки скануванню, можна відновити старі документи і навіть зекономити на офісних і архівних площах, адже відсканована документація набуде цифрового вигляду. Друкарня “Фенікс” пропонує сканування документів і зображень будь-якого формату. Ми здійснюємо сканування книг на промислових сканерах з високим розширенням, пропонуємо також широкоформатне сканування креслень, карт, планів, картин формату від А1 до А0.

Якщо хочете замовити чорно-біле чи кольорове сканування документів за найприємнішими у Львові цінами, звертайтеся до нас! Наші спеціалісти якісно відсканують надані документи на високопродуктивних сканерах за короткий час.

СКАНУВАННЯ

Документи більші за А3

Ми скануємо на протяжному сканері.

Товщина носія не має перевищувати 1 мм.

Максимальна ширина сканування 914 мм.

Сканування здійснюємо окремим листом.

Лист повинен бути чистим, гладким, без сторонніх предметів (скоб, пружин, тощо)

Наші роботи

Зробити замовлення