Широкоформатна ламінація

Широкоформатна ламінація

Отримати консультацію

Ламінування – це покриття будь-якого виду друкованої продукції прозорою плівкою, що проводиться з допомогою спеціального апарату – ламінатора.

Широкоформатне ламінування здійснюється методом холодного ламінування, при якому плівка приклеюється до матеріалу без нагрівання, довговічність такого покриття є нижчою, ніж покриття гарячою ламінацією. Проте таким методом можна ламінувати лист вражаючого розміру – 1,5 м ширини і довжиною до 45 м. З одного боку ламінують лише самоклеючу плівку. Папір можна захистити за допомогою двосторонньої ламінації. Завдяки ламінації, документи можна використовувати багатократно, вони захищені від механічного пошкодження і вологи. Замовити ламінування документів можна в нашій друкарні у Львові, котра знаходиться в центральному районі міста.

Спеціалісти друкарні “Фенікс” здійснюють ламінування документів наступними видами плівок:

  • глянцевою – покриття блискучою, глянцевою плівкою, що створює неповторний яскравий зовнішній вигляд.
  • матовою – покриття матовою плівкою яка прибирає зайві бліки, надає зображенню глибину та оксамитовість.

ЛАМІНУВАННЯ

Для ламінування холодним методом приймаються документи більші, ніж А3 формат (297*420 мм). Максимальна ширина ламінування – 155 см. Оригинали, що Ви приносите на ламінування, мають бути рівними, без сторонніх предметів (скоби тощо).

Наші роботи

Зробити замовлення