Наліпки

Наліпки

Отримати консультацію

У вигляді наклейок створюють описи товарів, штрих-коди, анотації. Їх широко застосовують у складському обліку, логістиці, у супермаркетах, магазинах і аптеках. Однак наліпка виконує не лише інформаційну функцію, вона може слугувати ефективним засобом реклами, підвищуючи впізнаваність бренду. Виготовлення наклейок та етикеток, з метою реклами повинне виконуватись високоякісно, а ї результатом повинна бути сучасна друкована продукція і оригінальний дизайн.

Слово “стікер” походить з англійської і дослівно перекладається як етикетка. Саме цей вид наклейок, який у нас найчастіше замовляють. Друк стікерів у нашій львівському офісі виконується на плівкових і паперових матеріалах. Наклейки відрізнаяються за призначенням (бувають інформаційні та рекламні), за дизайном (текстові, кодові чи графічні), за розміром і формою.

Найвигідніше здійснювати друк наклейок офсетним способом, це дозволить знизити ціну на одиницю продукції. Єдиним мінусом цього друку є неможливість використання великої кольорової палітри, але при вдалій дизайнерській обробці вся потрібна інформація буде подана потенційному клієнту у вигідному для Вас світлі.

Наліпки також використовують для брендування автомобілів. Покриття кузова авто наклейками з логотипом, контактними даними, інформацією про товари і послуги робить будь-яку машину більш помітною і точно привертатиме увагу. Ми виготовляємо наклейки на авто у Львові, але можемо надіслати готове замовлення по Західній Україні. До речі, по Львову, за потреби, ми здійснюємо кур’єрську доставку. Друк автонаклейок здійснюємо на оракалі, отже така продукція є якісною і служить довго.

Окрім рекламних, ми можемо надрукувати патріотичні наклейки на авто, наприклад наклейки-вишиванки, що останнім часом користуються попитом. Достатньо надіслати нам потрібний узор чи зображення і наші дизайнери зроблять із нього макет для друку, або ж, створюючи замовлення, додати файл із готовим макетом.

Друкарня “Фенікс” здійснить якісний друк наклейок та етикеток будь-яким накладом у Львові. Звертайтесь!

НАЛІПКИ

Макет приймається в електронному вигляді у форматах *.cdr, (Corel Draw X3) ,*.tif (режим CMYK) з розширенням 300 dpi.

  • Всі шрифти переводяться в криві.
  • Компресію до файлів не застосовувати.
  • Прозорості, тіні, powerClip в Corel Draw X3 мають бути переведеними у растр.
  • Макет  повинен бути виконаний в масштабі 1:1 в кольоровій системі CMYK.
  • Растрове зображення має бути на 8 біт на канал.
  • Контур порізки має бути зроблений окремою замкнутою лінією бажано червоним кольором, яка накладена поверх зображення.

Наші роботи

Зробити замовлення