Конверти

Конверти

Отримати консультацію

Конверт дотепер залишається важливим атрибутом поштової розсилки і переписки. Погодьтеся, що набагато приємніше отримати візитку, прайс-лист, буклет в фірмовому конверті, ніж звичайний лист електронною поштою. Ми пропонуємо професійний друк на конвертах – нанесення логотипу компанії, адреси, тощо.

Надсилати кореспонденцію в конвертах з логотипом відправника – це хороший тон в професійному спілкуванні. Фірмовий конверт виділить Ваше повідомлення з загальної маси, адже у конверта, оформленого в корпоративному стилі, більше шансів привернути до себе увагу, ніж у звичайного, білого.

Не баріться і замовляйте друк на конвертах у нашій друкарні “Фенікс”. Для з’ясування деталей та оформлення замовлення зв’яжіться з нашим менеджером телефоном, по електронній пошті або ж залишивши заявку на сайті.

КОНВЕРТИ

Формат файлів: документи CorelDraw, а також файли у форматах JPEG, TIFF, PDF.  Растрове зображення має бути на 8 біт на канал.

Формат друку на конвертах розміру: DL (220*110мм) та С5 (229*162мм). Макет має  бути зроблений згідно вищенаведених розмірів.

На конверти DL (Євроконверт) макет подається розміром 220*110 мм. Поля, що не задруковуються, – верхнє, нижнє і ліве поле – 3 мм., праве поле – 20 мм.

На конверти C5 макет подається розміром 229*162 мм. Поля, що не задруковуються, – з кожного боку по 5 мм.

Наші роботи

Зробити замовлення