Інші матеріали

Інші матеріали

Отримати консультацію

Успіх будь-якого бізнесу залежить від його іміджу. У кожної сучасної компанії є власний фірмовий логотип, а використання працівниками брендованої канцелярії: ручок, блокнотів, є ознаками корпоративної культури.

І так вже заведено, що бізнес-партнерам та клієнтам прийнято дарувати сувеніри із логотипом компанії – календарики, горнята, органайзери та інші корисні дрібниці. Такі подарунки – чудовий маркетинговий хід – вони будуть завжди під рукою і нагадуватимуть про Вашу компанію.

У друкарні “Фенікс” можна замовити друк на сувенірній продукції – ручках, магнітах, пазлах, запальничках, горнятах та іншій кераміці, футболках, а також на твердих поверхнях – бейждах, металі, дереві, пластику. Впровадили нанесення зображення на бейсболки (кепки) та виготовляення захисних масок з вашим фото або текстом. Для оформлення замовлення зв’яжіться з нашим менеджером.

Файли до друку подаються в розмірі 1:1 в форматі cdr, pdf, ai, tif, jpg. Колір CMYK,  з розширенням 300 dpi.  Растрове зображення має бути на 8 біт на канал.
Якщо є необхідність друку білим чи друку по металі чи склу краще подавати макет у будь-якому векторному форматі.
Для друку ідеально підходять плоскі поверхні, частково підходять випуклі поверхні, і зовсім не підходять вгнуті поверхні чи поверхні з виступами.
UV друк дає змогу  надрукувати зображення розміром до 300*420 мм на будь якій плоскій поверхні висотою до 150 мм.

 

Загальні відомості:

Файли ви можете передати на друк у нас в офісі, на електрону пошту, за допомогою ftp або відкритого файлообмінника (fex.net)

До файлу має бути наступна супровідна інформація:

  • Назва файлу;
  • Роздрук зображення;
  • Розміри зображення;
  • Розміри кожної частини і величина нахлестів, якщо зображення буде друкуватися декількома частинами;
  • Матеріал зображення.

Правка файлів додатково оплачується.
Ми не несемо відповідальності за файли замовника, підготовані без дотримання наших вимог. Передрук таких робіт повністю оплачується замовником.

Ми не приймаємо претензій до якості друкованої продукції, якщо в макеті замовника були допущені помилки і похибки: (дефекти зображень, невідкоректовані замовником в процесі підготовки макету), неякісне  вирізання по контуру, тощо), а також, якщо файл представлено в кольоровій моделі, яка відрізняється від CMYK.

Наші роботи

Зробити замовлення