Футболки

Футболки

Отримати консультацію

Хочете замовити друк на футболках у Львові? Друкарня “Фенікс” займається виготовленням сувенірної продукції, у тому числі й футболок.

Футболки – чудовий подарунок не лише близькій людині, а й клієнтам чи бізнес-партнерам. Проводите корпоративний захід чи акцію? Або, можливо, знаходитесь на етапі вибору уніформи для працівників? Ми виготовляємо футболки з написами на замовлення та футболки із фірмовими логотипами. Якщо компанія дотична до сфери обслуговування, то брендований одяг на Ваших працівниках буде ознакою корпоративної культури, а також гарним іміджевим кроком.

Щоб замовити футболку з написом, завітайте у наш офіс у Львові. Ми можемо здійснити друк віддалено і надіслати виконане замовлення кур’єром, для цього потрібно оформити замовлення на сайті та здійснити передоплату, деталі – у менеджерів.

ФУТБОЛКИ

Файли до друку подаються в розмірі 1:1 в форматі cdr, pdf, ai, tif, jpg. Колір CMYK,  з розширенням 300 dpi.
Якщо є необхідність друку білим чи друку по металі чи склу краще подавати макет у будь-якому векторному форматі.
Для друку ідеально підходять плоскі поверхні, частково підходять випуклі поверхні, і зовсім не підходять вгнуті поверхні чи поверхні з виступами.

Загальні відомості:

Файли ви можете передати на друк у нас в офісі, на електрону пошту, за допомогою ftp або відкритого файлообмінника (fex.net)

До файлу має бути наступна супровідна інформація:

  • Назва файла;
  • Роздрук зображення;
  • Розміри зображення;
  • Розміри кожної частини і величина нахлестів, якщо зображення буде друкуватися декількома частинами;
  • Матеріал зображення.

Правка файлів оцінюється додатковою оплатою.
Ми не несемо відповідальності за файли замовника, підготовані без дотримання наших вимог. Передрук таких робіт повністю оплачується замовником.

Ми не приймаємо претензій до якості друкованої продукції, якщо в макеті замовника були допущені помилки і похибки: (дефекти зображень, невідкоректовані замовником в процесі підготовки макету), неякісне  вирізання по контуру, тощо), а також, якщо файл представлено в кольоровій моделі, яка відрізняється від CMYK.

Футболки

Для друку на білих футболках:

  • Формат зображення: jpg або tif;
  • Роздільна здатність: 300 dpi;
  • Колір: CMYK;
  • Растрове зображення має бути на 8 біт на канал;
  • Розмір: до 420*300 мм.

На жіночих моделях футболок від XS до L включно – максимальна ширина задруку – 210 мм.

На чоловічих футболках від S до XXXl а також жіночій XL, XXL – максимальна ширина задруку 320 мм.

До друку на кольорових приймаються векторні зображення без дрібних елементів, або растрові зображення з векторним контуром

Наші роботи

Зробити замовлення