Фотопапір

Фотопапір

Отримати консультацію

Широкоформатний фотодрук у львівській друкарні “Фенікс” – чудове рішення, якщо Ви хочете розставити яскраві акценти в інтер’єрі чи грамотно організувати простір, розділивши його на зони. Перед друком ми обов’язково перевіримо якість знімка і його придатність для роздруку у великому форматі, адже друк фотографій великого формату потребує, щоб вихідне зображення було достатньо великого розширення і високої якості. При потребі, ми запропонуємо послуги з фотообробки, збільшимо фото без втрати якості, підготуємо макет.

Широкоформатний роздрук фотографійу Львові дозволить милуватись панорамою будь-якого куточка світу, не виходячи з власної квартири чи офісу! Інтер’єрний друк відкриває величезний простір для фантазії та творчості, а сфера його використання практично не має обмежень.

Широкоформатний кольоровий роздрук у Львові можна замовити у друкарні “Фенікс”, що знаходиться недалечко від центру міста.

ФОТОПАПІР

1. До друку приймаються файли у масштабі 1:1 та у форматах:

  • tiff 4 канала CMYK (Cyan, Magenta, Yellow, Black) без шарів (всі зображення повинні бути зведеними в єдиному прошарку (Background), без додаткових альфа-каналів (Channels), без шляхів (Paths) и без LZW компресії;
  • jpg CMYK збережені в програмі “Adobe Photoshop” з максимальним значенням параметру “Quality”;
  • растрове зображення має бути на 8 біт на канал.

2. Роздільна здатність растрових зображень (при розмірі 1:1) при друці зображення розміром 6х3 метра и більше – 40-50 dpi, для citi format (1.2х1.8 м) – 75-150 dpi.  Для якості 720 dpi — 100 dpi;
3. При підготовці файлів треба враховувати  дві основні вимоги: чорний і сірий кольори повинні бути складовими; чорний CMYK 50,50,50,100, (приклад сірого 10,10,10,20). Total Ink limit: загальна кількість фарби не повинна перевищувати 300%.

Файли ви можете передати на друк у нас в офісі, на електрону пошту, за допомогою ftp або відкритого файлообмінника (fex.net)

До файлу має бути наступна супровідна інформація:

  • Назва файла;
  • Роздрук зображення;
  • Розміри зображення;
  • Розміри кожної частини і величина нахлестів, якщо зображення буде друкуватися декількома частинами;
  • Матеріал зображення.

Правка файлів оцінюється додатковою оплатою.

Ми не несемо відповідальності за файли замовника, підготовані без дотримання наших вимог. Передрук таких робіт повністю оплачується замовником.

Ми не приймаємо претензій до якості друкованої продукції, якщо в макеті замовника були допущені помилки і похибки: (дефекти зображень, невідкоректовані замовником в процесі підготовки макету), неякісне  вирізання по контуру, тощо), а також, якщо файл представлено в кольоровій моделі, яка відрізняється від CMYK.

Наші роботи

Зробити замовлення