Флешки

Флешки

Отримати консультацію

Флешка – незамінна річ в сучасному офісі для людини, що постійно має справу з документами та зберіганням інформації, саме тому флешки з логотипами компанії заслужено стали одними із найпопулярніших брендованих предметів у сувенірній рекламі. Ми здійснюємо друк на флешках УФ-методом, а це означає, що нанесений малюнок буде чітким і яскравим, а також довговічним.

Не менш необхідним не лише в офісі, а й загалом, аксесуаром є ручка. Ручки з логотипом компанії – потужний інструмент для підвищення впізнаваності бренду. Ручка може слугувати невеликим подарунком потенційному клієнту, діловому партнеру, а також використовуватись як роздатковий матеріал на конференціях чи виступах. Друк на ручках не належить до дорогих маркетингових заходів, зважаючи на це, він доступний для малих та середніх бізнесів. Промо-ручки чи сувенірні ручки – це ненав’язлива, але ефективана реклама. Ми можемо розмістити на кліпсі чи безпосередньо на ручці Ваш логотип, слоган, адресу сайту чи номер телефону.

Друкарня “Фенікс” також пропонує друк на значках, які також можуть стати елементом корпоративного стилю.

ФЛЕШКИ

Файли до друку подаються в розмірі 1:1 в форматі cdr, pdf, ai, tif, jpg. Колір CMYK,  з розширенням 300 dpi.  Растрове зображення має бути на 8 біт на канал.
Якщо є необхідність друку білим чи друку по металі чи склу краще подавати макет у будь-якому векторному форматі.
Для друку ідеально підходять плоскі поверхні, частково підходять випуклі поверхні, і зовсім не підходять вгнуті поверхні чи поверхні з виступами.
UV друк дає змогу  надрукувати зображення розміром до 300*420 мм на будь якій плоскій поверхні висотою до 150 мм.

Загальні відомості:

Файли ви можете передати на друк у нас в офісі, на електрону пошту, за допомогою ftp або відкритого файлообмінника (fex.net)

До файлу має бути наступна супровідна інформація:

  • Назва файлу;
  • Роздрук зображення;
  • Розміри зображення;
  • Розміри кожної частини і величина нахлестів, якщо зображення буде друкуватися декількома частинами;
  • Матеріал зображення.

Правка файлів додатково оплачується.
Ми не несемо відповідальності за файли замовника, підготовані без дотримання наших вимог. Передрук таких робіт повністю оплачується замовником.

Ми не приймаємо претензій до якості друкованої продукції, якщо в макеті замовника були допущені помилки і похибки: (дефекти зображень, невідкоректовані замовником в процесі підготовки макету), неякісне  вирізання по контуру, тощо), а також, якщо файл представлено в кольоровій моделі, яка відрізняється від CMYK.

Зробити замовлення