Флаєри

Флаєри

Отримати консультацію

Друкарня “Фенікс” пропонує друк флаєрів, плакатів та листівок у Львові. Оформити замовлення можна телефоном, через електронну пошту чи завітавши в наш офіс.

Флаєри згодяться для швидкої та масової реклами, адже, використовуючи їх, можна за короткий час і без надмірних витрат привабити найбільшу кількість потенційних клієнтів. Від рекламної пропозиції та Вашої цільової аудиторії залежатиме дизайн флаєра. Флаєри, надруковані нами у Львові, можуть містити різноманітну інформацію, мати різний дизайн, бути одно- чи двосторонніми, виготовлятись із крейдового чи офсетного паперу, можуть піддаватись і післядрукарській обробці, якщо їх основна функція – формувати імідж компанії, а не лише подавати актуальну інформацію про акції чи заходи.

Окрім флаєрів, в нашому офісі у Львові здійснюється друк плакатів. Щоб замовити плакат, постер або ж афішу, достатньо надіслати нам макет.

Наша друкарня із задоволенням допоможе із друком рекламних листівок формату А4 або наближеному до нього, а також листівок меншого розміру. Ми пропонуємо друк листівок великими тиражами і не тільки – приймаємо замовлення на друк від 1 екземпляру.

Типографія “Фенікс” друкує флаєри, листівки та плакати з використанням вибіркового лакування, ламінації. Цими ефектами нехтувати не варто – якісна рекламна поліграфія повинна привертати увагу, мати стильний і дорогий вигляд.

Макет приймається в електронному вигляді у форматах *.cdr, (Corel Draw X3) ,*.tif (режим CMYK) з розширенням 300 dpi,  в розмірі 1:1.

  • Всі шрифти переводяться в криві або надаються в окремій папці, якщо потрібно правити текст.
  • Компресію до файлів не застосовувати.
  • Прозорості, тіні, powerClip в Corel Draw X3 мають бути переведеними у растр.
  • Макет  повинен бути виконаний в масштабі 1:1 в кольоровій системі CMYK.
  • Растрове зображення має бути на 8 біт на канал.
  • Сюжет (зображення)  повинен мати запас під обріз по 2 мм по вертикалі і горизонталі. Всі елементи сюжету, крім елементів, які друкуються під обріз, не рекомендується розташовувати ближче 5 мм від краю.

Наші роботи

Зробити замовлення