Чохли для телефона

Чохли для телефона

Отримати консультацію

Чохол для телефона дозволяє його власнику бути оригінальним та дотримуватись індивідуального стилю. Не важливо, чи Ви хочете зробити оригінальний подарунок, створити ефективний рекламний інструмент для своїх PR акцій чи просто потішити себе, замовити чохол з фотографією – гарна ідея. Якісний чохол має гарно виглядати, а не тільки повинен гарантувати, що у разі падіння девайсу, він не пошкодиться. Відмінний вигляд здатен забезпечити якісний друк, який друкарня “Фенікс” пропонує клієнтам.

У нас можна замовити друк на чохлах зображення, фотографії, логотипа, слогану, заповнивши форму замовлення безпосередньо на сайті.

На друк приймаємо чохли з пластику або з жорсткого прозорого силікону

 

ЧОХЛИ ДЛЯ ТЕЛЕФОНУ

Файли до друку подаються в розмірі 1:1 в форматі cdr, pdf, ai, tif, jpg. Колір CMYK,  з розширенням 300 dpi. Растрове зображення має бути на 8 біт на канал.
Якщо є необхідність друку білим чи друку по металі чи склу краще подавати макет у будь-якому векторному форматі.
Для друку ідеально підходять плоскі поверхні, частково підходять випуклі поверхні, і зовсім не підходять вгнуті поверхні чи поверхні з виступами.
UV друк дає змогу  надрукувати зображення розміром до 300*420 мм на будь якій плоскій поверхні висотою до 150 мм.

Загальні відомості:

Файли ви можете передати на друк у нас в офісі, на електрону пошту, за допомогою ftp або відкритого файлообмінника (fex.net)

До файлу має бути наступна супровідна інформація:

  • Назва файлу;
  • Роздрук зображення;
  • Розміри зображення;
  • Розміри кожної частини і величина нахлестів, якщо зображення буде друкуватися декількома частинами;
  • Матеріал зображення.

Правка файлів додатково оплачується.
Ми не несемо відповідальності за файли замовника, підготовані без дотримання наших вимог. Передрук таких робіт повністю оплачується замовником.

Ми не приймаємо претензій до якості друкованої продукції, якщо в макеті замовника були допущені помилки і похибки: (дефекти зображень, невідкоректовані замовником в процесі підготовки макету), неякісне  вирізання по контуру, тощо), а також, якщо файл представлено в кольоровій моделі, яка відрізняється від CMYK.

Чохли для телефону

  • Формат зображення: jpg, tif, cdr, ai, eps;
  • Роздільна здатність: 300 dpi;
  • Колір: CMYK.

Розмір зображення повинен бути на 6-10 мм більше за розмір чохла. Обов’язково треба врахувати розташування отворів на чохлі (щоб важливі елементи зображення не потрапили в місце, де є отвір під камеру чи динамік).

Наші роботи

Зробити замовлення