Банер

Банер

Отримати консультацію

Друкарня “Фенікс” пропонує друк банерів за демократичними цінами у Львові. Щоб здійснити покупку товару чи послуги, клієнту потрібно для початку дізнатись про існування компанії, а найкраще інформаційну функцію виконує зовнішня реклама, основним видом якої і є банери.

Перш, ніж приступити до виготовлення банерів, потрібно узгодити дизайн – від нього залежить ефективність реклами. Якщо ж макету банера немає, ми допоможемо із його створенням. Клієнт висловлює свої побажання щодо кольорової гами, надає приблизне зображення і оформлення, а ми виготовляємо кілька макетів на вибір, зважаючи на його вимоги.

Важливим етапом є узгодження розміру банера. Ціна друку банера у Львові, та й загалом, залежить від його розміру і розширення, які варто визначати, зважаючи на параметри місця, де він буде розміщений. Визначаючи розмір, зважайте на те, що майбутній банер повинен бути помітним здалеку як перехожим, так і з автомобіля. Оскільки ми використовуємо для друку якісну тканину, то нашу рекламну продукцію можна закріпити без складок майже на будь-яку поверхню.

Зовнішня реклама постійно піддається впливу навколишнього середовища – дощ, сніг чи град, через які рекламна продукція намокає, сонячне світло спричиняє вигоранню кольорів. Рекламний банер, виготовлений із якісних матеріалів, довговічний і стійкий до погодніх умов. Ми використовуємо вінілові тканини, які дозволяють захистити банер від негативного погодного впливу.

Незамінними банери є не лише в рекламній індустрії, а й при організації урочистих подій – їх використовують як фон під час фотозйомки на різного роду святкуваннях. Так у нас часто замовляють банер на день народження як діток, так і дорослих. Ми надаємо послуги з розробки дизайну банерів, отже мати вже готовий макет для того, щоб зробити замовлення, не обов’язково. Ми зробимо банер із надписом, фотографією, тематичний банер, наші дизайнери допоможуть підібрати найкраще рішення.

Можемо виготовити також стильний та яскравий банер на весілля з іменами чи фотографіями молодят. Замовивши такий банер, чи інакше кажучи пресс-волл, Ви вмить вирішите питання з місцем для фотографування з гостями. Пресс волл, окрім того, може слугувати прегородкою, що відмежовуватиме танцпол і зал, або ж знаходитися зовні приміщення, в зоні, де молодята зустрічатимуть гостей.

Замовити весільний банер чи банер для реклами послуг або товарів можна в нашому офісі у Львові за ціною, що буде приємною гаманцю. Також є можливість здійснити миттєве замовлення, залишивши заявку на сайті.

БАНЕР

1. До друку приймаються файли у масштабі 1:1 та у форматах:

  • tiff 4 канала CMYK (Cyan, Magenta, Yellow, Black) без шарів (всі зображення повинні бути зведеними в єдиному прошарку (Background), без додаткових альфа-каналів (Channels), без шляхів (Paths) и без LZW компресії;
  • jpg CMYK збережені в програмі “Adobe Photoshop” з максимальним значенням параметру “Quality”;
  • растрове зображення має бути на 8 біт на канал.

2. Роздільна здатність растрових зображень (при розмірі 1:1) при друці зображення розміром 6х3 метра и більше – 40-50 dpi, для citi format (1.2х1.8 м) – 75-150 dpi.  Для якості 720 dpi — 100 dpi;
3. При підготовці файлів треба враховувати  дві основні вимоги: чорний і сірий кольори повинні бути складовими; чорний CMYK 50,50,50,100, (приклад сірого 10,10,10,20). Total Ink limit: загальна кількість фарби не повинна перевищувати 300%.
4. Максимальна ширина задруку – 3 м (більші розміри робляться за допомогою зварювання банерної тканини).

Файли ви можете передати на друк у нас в офісі, на електрону пошту, за допомогою ftp або відкритого файлообмінника (fex.net)

До файлу має бути наступна супровідна інформація:

  • Назва файла;
  • Роздрук зображення;
  • Розміри зображення;
  • Розміри кожної частини і величина нахлестів, якщо зображення буде друкуватися декількома частинами;
  • Матеріал зображення.

Правка файлів оцінюється додатковою оплатою.

Ми не несемо відповідальності за файли замовника, підготовані без дотримання наших вимог. Передрук таких робіт повністю оплачується замовником.

Ми не приймаємо претензій до якості друкованої продукції, якщо в макеті замовника були допущені помилки і похибки: (дефекти зображень, невідкоректовані замовником в процесі підготовки макету), неякісне  вирізання по контуру, тощо), а також, якщо файл представлено в кольоровій моделі, яка відрізняється від CMYK.

Наші роботи

Зробити замовлення