головнановинипортфоліоконтактивідгукивакансіїon-line замовлення
   Курс валют:
   27,50 грн/$
завантажити файл
написати листа
(032) 244-33-00
Чекаємо вас щодня з 9.00 до 18.00 (обід 13.00-14.00), крім суботи, неділі і святкових днів за адресою: м. Львів, вул. Сахарова, 7

значки

Ще років 20 тому назад значки були сувенірною чи нагороджувальною продукцією, яка представляла інтерес для вузького кола колекціонерів фалеристів. Зараз значки з логотипом стали хорошими помічниками для політичних агітаторів, рекламістів і винахідливих бізнесменів.

Значки популярні серед усіх, їх носять незалежно від статусу чи віку. На вулиці ми можем побачити велику кількість людей зі значками на сумках, частіше за все це молоді хлопці та дівчата. А так, значки носять політики, причому без сорому і з гордістю. Дуже часто значок можна побачити на дорогому костюмі, з символікою партії, що тим самим створює інтерес до цієї парті.

Надзвичайно зручно використовувати значки , для того, щоб просувати товари і послуги, торгові марки і бренди на споживчий ринок. Значок такий привабливий і яскравий, йомо можна сміло назвати невід’ємною частиною усіх рекламних компаній, виставок і передвиборних агітацій.

В проведенні різноманітних рекламних акцій і виставок, головна ціль кожної компанії – це залучення нових споживачів, що і допомагають здійснювати значки. Адже не важливо розвернули Ви масштабну маркетингову компанію, чи просто вирішили заробити на продажі значків з різними зображеннями – головне щоб Ваші значки з задоволенням носив кінцевий споживач.

 

З вимогами до макетів і цінами ви можете ознайомитися у прайс-листі.

Наш менеджер допоможе вам скласти оптимальний варіант замовлення, при якому ви досягнете потрібного результату з мінімальними вкладеннями.

Ірина Бучковська

032-244-33-00

067-673-94-84

ira@bigdruk.com

ICQ 614331437