головнановинипортфоліоконтактивідгукивакансіїon-line замовлення
   Курс валют:
   27,50 грн/$
завантажити файл
написати листа
(032) 244-33-00
Чекаємо вас щодня з 9.00 до 18.00 (обід 13.00-14.00), крім суботи, неділі і святкових днів за адресою: м. Львів, вул. Сахарова, 7

флаєри та листівки

Флаєр – популярна форма реклами, що інформує максимальну кількість людей про якусь подію, наприклад, про відкриття кафе, ресторану, про проведення спеціальної виставки чи фестивалю, особливої верітки у клубі, про акцію, семінар чи будь що інше. Флаєр – це найзручніший спосіб зібрати якомога більше відвідувачів, особливо якщо правильно вибрати місце їх розповсюдження.

Рекламні листівки – це один із найдешевших і розповсюджених видів поліграфічної реклами. Кожен житель міста щоденно стикається з таким способом реклами. Але незважаючи на те, що вони вже давно увійшли в наше життя і стали сприйматися як щось звичне, при правильному підході листівки можна використовувати  дуже ефективно. Листівки маленького розміру – можуть залишатися завжди під рукою, а великі – дозволять розмістити, наприклад, меню піцерії з доставкою. Можна на звороті розмістити корисну інформацію: календар, розклад маршруток, чи якусь іншу інформацію. Тоді більша ймовірність, що ваша рекламна  листівка осяде в кишені і буде періодично потрапляти на очі власнику. Так як листівки часто опиняються у руках нецільової аудиторії, то є зміст написати два – три слова, які характеризують діяльність, наприклад, модний одяг, бухгалтерський облік, ремонт автомобілів, цікаві подарунки. Тоді є імовірність, що людина побачить такий текст, надрукований великими літерами і сама захоче взяти Вашу рекламну листівку.

З цінами можна ознайомитися у ПРАЙСІ

Наш менеджер допоможе вам скласти оптимальний варіант замовлення, при якому ви досягнете потрібного результату з мінімальними вкладеннями.

Ірина Бучковська

032-244-33-00

067-673-94-84

ira@bigdruk.com

ICQ 614331437