головнановинипортфоліоконтактивідгукивакансіїon-line замовлення
   Курс валют:
   27,50 грн/$
завантажити файл
написати листа
(032) 244-33-00
Чекаємо вас щодня з 9.00 до 18.00 (обід 13.00-14.00), крім суботи, неділі і святкових днів за адресою: м. Львів, вул. Сахарова, 7

друк на конвертах

Навіть в теперішнє електронне століття, коли будь-яку інформацію можна отримати з Інтернету і переслати електронною поштою, конверт залишається важливим атрибутом поштової розсилки і переписки. Погодьтеся, що набагато приємніше отримати візитку, прайс лист, буклет в фірмовому конверті, ніж звичайний лист електронною поштою. І тут, важлива кожна деталь. Якщо театр починається з вішалки, то будь-який лист починається з конверта.

Перше, що побачить Ваш майбутній партнер чи клієнт – це фірмовий конверт. І важливо одразу не втратити свій престиж. Хорошим тоном в професійному спілкуванні стало надсилати кореспонденцію в конвертах з логотипом відправника. Фірмовий конверт виділить з загальної маси сааме ваше повідомлення. У конверта, оформленого в корпоративному стилі, більше шансів привернути до себе увагу, ніж у звичайного білого.

 

Ціни на друк на конвертах
       
конверт ціна, грн. конверт ціна, грн.
C5 від 3,00 DL від 2,00
       

Ціни в грн., з ПДВ без макетування. У вартість входить ціна конверту.
Ціна подана з розрахунку площі задруку не більше 20 %.    
Мінімальне замовлення 10 штук   

Наш менеджер допоможе вам скласти оптимальний варіант замовлення, при якому ви досягнете потрібного результату з мінімальними вкладеннями.

Юлія Герейчак

032-244-33-00

067-570-59-54

copy@bigdruk.com

 Форма 2 тп отходы бланк скачать бланк форма отчтности 2 отходы.